Оновлення екрану архівного замовлення

26 вересня 2019
Ми допрацювали екран архівного замовлення, а згодом додамо більше можливостей для роботи з замовленнями. Тепер в історії можна буде переглядати деталі поїздки. Також виправили кілька багів та стабілізували додаток.
Що змінилось?
1
Додали можливість переглядати деталі поїздки
Інформація про клас авто, додаткові послуги та коментарі для водія – доступні тепер при перегляді архівного замовлення
Тепер в архівному замовленні можна бачити більше інформації

Клас авто
.
Додаткові послуги
.
Коментар для водія
Маємо надію, що новий дизайн допоможе вам в роботі та спростить взаємодію з додатком.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!