Автоматичне очікування

11 серпня 2021
Не так давно ми повідомляли про тестування функції автоматичного простоювання в Uklon Driver. Тестування успішно завершено і функціонал вже доступний в усіх містах присутності Uklon.
З 21.07.2021 автоматичне очікування запрацювало в останньому місті – Києві.
Як це працює?
Автоматичне простоювання буде вмикатися тільки після настання часу подачі, та активації статусу "На місці".
Прибувши за адресою, активуйте статус "На місці", очікування увімкнеться автоматично, коли настане час подачі авто. Спочатку відобразиться зворотний відлік безкоштовних хвилин (на білому фоні):
Система автоматично підрахує 3 безкоштовних хвилини та активує платне очікування, про що ви дізнаєтеся зі зміни фона кольору таймера на жовтий:
Хочемо звернути вашу увагу, що важливо вчасно змінювати статуси відповідно до ситуації в замовленні ("На місці" – очікування вмикається, "Почати поїздку – вимикається")
Після натискання "Почати поїздку", простій буде вимкнуто автоматично і ви побачите повідомлення про вартість замовлення з урахуванням простоювання:
Варто зауважити, що увімкнення та вимкнення простою в ручному режимі буде також доступне в меню "Дії", але за умови, що ви будете знаходитися за місцем подачі.
Перевірити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!