Чати

01 грудня 2021
Тепер окрім телефонного зв'язку можна буде зв'язатися з клієнтом за допомогою вбудованого чату.
Як це виглядає у застосунку драйвера?
Щоб написати клієнтові зайдіть в активне замовлення, натисніть на "Зв'язатися". Вам відкриється діалог у якому ви зможете вести переписку з райдером:
Якщо ви бажаєте зателефонувати райдеру, така можливість також залишилась:
Як це виглядає у застосунку райдера?
Так само і райдер окрім написання повідомлень може зателефонувати вам:
Слідкуйте за іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!