Черга у аеропорту Бориспіль

17 червня 2020
Як відомо, 15 червня відбулося чергове послаблення карантинних умов, тож головний аеропорт країни частково відновив свою роботу. Це означає, що попит на замовлення у напрямку аеропорту та з нього буде підвищуватися і ми повертаємо можливість, яка була раніше, а саме постановка в чергу в аеропорту Бориспіль для взяття замовлення у напрямку Києва.
Сектор з чергою – це правило роздачі замовлень, яке дозволяє приймати замовлення за чергою в певному секторі, у даному випадку це АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ. Одразу зазначимо, що постановка у чергу можлива тільки у цьому секторі.
Зони дії функціоналу черги:
Біла зона (W)
Межі сектору в рамках яких, драйвер може стати у чергу
Зелена зона (G)
Після постановки у чергу, система дозволяє драйверу знаходиться в зеленій зоні
Жовта зона (Y)
При знаходженні у жовтій зоні драйверу буде відправлено попередження про віддалення від зони очікування, але місце в черзі все ще буде зберігатися
Червона зона (R)
Перемістившись у червону зону місце в черзі втрачається
Щоб стати у чергу, не обов'язково треба мати замовлення в аеропорт, достатньо активувати статус ВІЛЬНИЙ та переміститися в білу зону, як позначено на мапі. Як тільки система зафіксує ваше місце знаходження в ній, ви побачите спеціальне повідомлення, натиснувши на яке зможете стати в чергу. Також для постановки можна використовувати кнопку, що зображена на другому скріншоті:
Після підтвердження, ви побачите свій номер у черзі:
Коли місце у черзі відоме, замовлення можна очікувати у будь-якій із зон, окрім червоної. У випадку виїзду в червону зону, місце у черзі буде втрачено.

Важливо!

Якщо ви перемістилися в червону зону і втратили чергу, для повторної постановки потрібно знову переміститися до білої зони. При цьому у вас вже буде нове місце у черзі.
До прикладу, можна очікувати замовлення на одному з місць, позначених на мапі, а саме на одній із автозаправних станцій Glusco, Shell або WOG, що знаходяться неподалік аеропорту.
Якщо ваша черга вже близько (від 3 до 1), додаток нагадає про це спеціальним повідомленням:
У разі бажання вийти з черги, просто натисніть на рожеву кнопку виходу та підтвердіть дію:
Також читайте нашу статтю про швидкий пошук, щоб бути в курсі, як він працює.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!