Чорний список райдерів (Одеса, Львів, Харків, Маріуполь, Вінниця, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Суми, Полтава, Херсон, Чернігів, Івано - Франківськ, Черкаси, Тернопіль, Біла Церква, Рівне, Дніпро, Київ)

18 жовтня 2021
Оскільки ми всі різні, іноді під час поїздки можуть траплятися розбіжності з райдерами й у майбутньому не хотілося б зустрічатися з таким клієнтом. Щоб надалі убезпечити партнерів від таких райдерів ми додали чорний список.
Як це працює?
Якщо по завершенню поїздки ви поставите райдеру 1 зірку, він автоматично буде доданий до вашого чорного списку. Це означатиме, що у майбутньому замовлення, створені таким райдером:
не будуть надходити за автовзяттям
не будуть відображатися в ефірі
не будуть надходити у сектор з чергою
Важливо!

Звертаємо вашу увагу, що надмірне додавання райдерів до чорного списку може призвести до зменшення кількості замовлень.
Також при оцінюванні від 2 до 5 зірок автоматично буде додаватися коментар:
Слідкуйте за іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!