Мої доходи

Яка в мене комісія?
Комісія може відрізнятися в залежності від міста, в якому ви працюєте.
Як розраховується мій дохід?
У будь-який час ви можете подивитися свій заробіток по днях, тижнях, місяцях у розділі застосунку "Статистика".

Використовуйте фільтри для перегляду необхідної інформації:
1) Вибір дня, тижня, місяця – за замовчуванням встановлюється поточний день;
2) Загальний дохід;
3) Розбивка в залежності від типу оплати (на картку, готівка, гаманець);

Загальний дохід відображається з вирахуванням комісії Uklon.
Чайові
Зарахування відбувається так само як і за безготівковими замовленнями. Якщо не вказана карта або ж перемикач активовано на отримання коштів "На гаманець" – сума чайових зарахується саме на гаманець. Якщо ж на карту – то на карту, відповідно.
Фінансові питання
Як поповнити гаманець?
Поповнювати гаманець можна за допомогою платіжної картки, через застосунок Приват 24 онлайн та за допомогою терміналів Приват Банка.
Як прив'язати платіжну картку?
До акаунту можна прив'язати лише одну платіжну карту будь-якого українського банка
Поповнили не свій позивний
У разі, якщо ви поповнили не свій позивний, необхідно зробити фото чека про поповнення (якщо поповнювалися через термінал) або завантажити виписку про поповнення (якщо поповнення було здійснено за допомогою Uklon Driver) і написати лист на пошту galina.b@uklon.com.ua з описанням проблеми.
Наприклад: Я, Іванов Іван (вкажіть ваш позивний), помилково поповнив інший позивний, (або помилився містом), прикріплюєте фото та виписку.
У темі листа вкажіть ваш контактний номер або ж позивний для ідентифікації.
Поповнили гаманець, а кошти не прийшли
У разі, якщо ви поповнили позивний, кошти з картки списалися, але на позивний НЕ були зараховані, необхідно звернутися на гарячу лінію банку через який здійснювалося поповнення для уточнення інформації. Якщо на боці банка ніяких проблем не виявлено, рекомендуємо вам зробити фото чека про поповнення (якщо поповнювалися через термінал) або завантажити виписку про поповнення (якщо поповнення було зроблено через застосунок) і написати лист на пошту galina.b@uklon.com.ua з описанням проблеми.
Наприклад: Я, Іванов Іван (вкажіть ваш позивний), до банку звертався з їхнього боку проблем не виявлено. Прикріплюєте фото та виписку.
У темі листа вкажіть ваш контактний номер або ж позивний для ідентифікації.
Виведення коштів з гаманця
Вивести зароблені кошти можна 2 способами:

1. Прямо у застосунку Uklon Driver:

"Профіль" → вибрати вкладку "Гаманець" → вгорі у правому кутку натиснути на знак "$" → вибрати пункт "Перевести на карту". Далі дотримуйтесь підказок та перекажіть кошти на карту.

2. Через особистий кабінет:
Авторизуйтесь під своїми даними на сайті partner.uklon.com.ua. Далі перейдіть на вкладку "Фінанси" → "Гаманець" → виберіть "Перевести на карту".

Увага! Вивести кошти з гаманця можна лише на ту карту, яка прив'язана у застосунку.


Для Києва:
Мінімальна сума, яку можна вивести за один раз, складає 10 грн, максимальна – 5000 грн.
На добу дається 5 спроб, загальна сума коштів, які можна вивести на одну карту складає 10000 грн


Для регіонів:
Мінімальна сума, яку можна вивести за один раз, складає 10 грн, максимальна – 500 грн.
На добу дається 20 спроб, загальна сума коштів, які можна вивести на одну карту складає 10000 грн


Окрім цього, кожен банк може застосовувати свої ліміти та обмеження за транзакціями, які саме – дізнавайтеся у представників банку.
Куди зараховуються кошти з безготівкових замовлень?
На гаманець

За змовчуванням кошти надходитимуть на гаманець у застосунку. Якщо буде прив'язана платіжна картка і ви її активуєте – на карту.

На платіжну картку

Якщо до акаунту прив'язана карта, то після завершення безготівкового замовлення кошти надходять автоматично на карту. Комісія за замовлення списується з гаманця застосунку. На карту надходить сума з вирахуванням комісії платіжної системи 2,5%.


Чи можна регулювати зарахування?

Так, у меню "Платіжні карти" у розділі "Профіль" є перемикач.
Звертаємо вашу увагу, що перемикати його на потрібний вам спосіб зарахування необхідно перед прийняттям замовлення.

Чайові

В Uklon передбачена можливість залишати чайові для водіїв (поки що тільки з безготівкових замовлень). Зарахування відбувається так само як і з безготівкових замовлень. Якщо платіжна картка не вказана або ж перемикач активовано на отримання коштів "На гаманець" – то чайові зарахуються саме на нього. Якщо ж "На карту" – на карту.
Компенсації від Uklon
Компенсація передбачена у таких випадках:

– скасування клієнтом замовлення після подачі авто;
– несплата очікування або різниці по перерахунку;
– некоректний маршрут;
– зіпсований салон;
З деталями можна ознайомитися тут
Штрафи
Компанією передбачені штрафні санкції за зрив замовлення, тобто відсутність автомобіля в зазначений час або несвоєчасне скасування замовлення.
Мій аккаунт
Як змінити дані авто?
Замінити авто можна прямо у застосунку Uklon Driver або в особистому кабінеті ввівши свій логін та пароль.
Як змінити фото профілю?
Замінити або редагувати фото профілю можна самостійно в особистому кабінеті ввівши свій логін та пароль.
Натисніть меню "Гамбургер"→ виберіть "Профіль" → натисніть три вертикальні крапки на вашому аватарі та оберіть необхідний пункт "Замінити" або "Редагувати".
Як оновити страховку?
Замінити страховку можна самостійно в особистому кабінеті ввівши свій логін та пароль.
Натисніть меню "Гамбургер" → виберіть "Авто" → оберіть "ОСАГО" → натисніть на три вертикальні крапки та виберіть "Замінити".
Як змінити номер телефона?
Замінити номер телефона можна прямо у застосунку Uklon Driver або в особистому кабінеті ввівши свій логін та пароль.
Забули логін або пароль
Логіном являється ваш мобільний номер телефону або електронна адреса, які ви вказували при реєстрації. Тож відновити пароль можна за допомогою номеру телефона або електронної адреси. На екрані входу натисніть "Забули"→ введіть електронну адресу або номер телефону.
У першому варіанті на вказану пошту буде відправлено посилання для відновлення паролю, а в другому випадку ви отримаєте повідомлення зі спеціальним кодом який і буде новим паролем.

У якому класі моє авто?
Якщо ви реєструвалися в одному з наших офісів, менеджер підкаже, до якого класу належить ваше авто. У випадку дистанційної реєстрації у вас є можливість заздалегідь дізнатися, до якого класу відноситься ваш автомобіль. Для цього перейдіть за посиланням та перевірте інформацію в таблиці.
Як видалити акаунт?
Якщо ви вирішили припинити співпрацю з Uklon, ви можете звернутися на гарячу лінію або до регіонального офісу у вашому місті та повідомити про своє рішення. Після опрацювання запиту профіль буде заблоковано.
Проблема з клієнтом
Забуті речі
Ви можете повідомити нам якщо клієнт залишив в салоні особисті речі.
Для цього зайдіть в архів замовлень, оберіть потрібне замовлення та в пункті "Проблеми із замовленням" натисніть "Знайдено речі "→ напишіть коментар (вказуєте яку річ знайшли) та відправте запит. Якщо ж ви не впевнені в тому, хто з клієнтів забув річ, інформацію про знахідку ви можете повідомити скориставшись одним із месенджерів на вибір або зателефонувати до Інформаційної підтримки 24/7.
Клієнт не виходить
Якщо клієнт довго не виходить, через 5-7 хвилин ви можете самостійно скасувати поїздку. Для цього зайдіть в "Мої замовлення" → оберіть активне замовлення та натисніть "Дії" → "Проблеми із замовленням" → "Отримати компенсацію" → пасажир не вийшов та вкажіть коментар, наприклад: "клієнт не вийшов, компенсуйте замовлення"
Неадекватний клієнт
Після кожної поїздки ви можете виставити оцінку клієнту. Якщо клієнт неналежно поводився і порушував загальноприйняті правила, ви можете поставити йому 1 зірку, а також зв'язатися з Інформаційною підтримкою 24/7 та повідомити про інцидент.
В майбутньому планується чорний список для подібних ситуацій.
Зіпсований салон
Якщо під час поїздки клієнти забруднили салон, ви можете звернутися до відділу контролю якості, щоб розглянути питання про часткову або повну компенсацію хімчистки. Для цього вам необхідно відправити лист у вільному форматі на електронну пошту: okk@uklon.com.ua. До листа потрібно додати деталі замовлення, фотографії зіпсованого салону та квитанцію після хімчистки. Розмір компенсації визначається співробітниками відділу контролю якості, опираючись на характер завданих збитків та ряд факторів, які можуть вплинути на остаточне рішення.
Проблема з замовленням
Клієнт не вийшов
Зайдіть в "Мої замовлення" → оберіть активне замовлення та натисніть "Дії" → "Проблеми із замовленням" → "Отримати компенсацію" → "Пасажир не вийшов" та вкажіть коментар, наприклад: "клієнт не вийшов, компенсуйте замовлення"
Клієнт скасував замовлення після подачі
В такому випадку зверніться до Інформаційної підтримки 24/7
та повідомте оператора про скасування замовлення, або зв'яжіться за допомогою одного із месенджерів.
Натисніть "Профіль" → оберіть знак гарнітури → оберіть зручний для вас месенджер → в повідомленні напишіть: "клієнт скасував замовлення, компенсуйте подачу".
Відмова від сплати по перерахунку
Зайдіть в "Мої замовлення" → оберіть активне замовлення та натисніть "Дії" → "Проблеми із замовленням" → "Отримати компенсацію" → відмова сплати по перерахунку та вкажіть коментар, наприклад: "клієнт не згоден з перерахунком замовлення" або зателефонуйте до Інформаційної підтримки 24/7
Відмова від сплати очікування
У разі, якщо ви були вчасно за адресою подачі, у застосунку була увімкнена геолокація, а клієнти без об'єктивної причини відмовляються від оплати – не створюючи конфліктних ситуацій повідомляйте цю інформацію оператору.
Зайдіть в "Мої замовлення" → оберіть активне замовлення та натисніть "Дії" → "Проблеми із замовленням" → "Отримати компенсацію" → відмова сплати очікування та вкажіть коментар, наприклад: "клієнт не хоче оплачувати очікування" або зателефонуйте до Інформаційної підтримки 24/7
Неправильно побудовано маршрут
При виникненні проблем через некоректний прорахунок маршруту, різниця в тарифі компенсується на гаманець в Uklon Driver.
Для запиту про компенсацію необхідно звернутися до Інформаційної підтримки 24/7
Тарифи
Тарифи у моєму місті
З актуальними тарифами у вашому місті можна ознайомитися за посиланням
Додаткові послуги
Додатковий багаж у салоні (30 грн)
Клієнт перевозить велику кількість речей, які не вмістилися в багажник і були розміщені в салоні

Англомовний водій (10 грн)
Поїздка з іноземцем, де потрібне знання англійської

Перевезення тварини (20 грн)
Поїздка з домашніми тваринами

Кондиціонер (7 грн)
Замовлення виконується з працюючим кондиціонером. Для замовлень класів Комфорт і Бізнес дана послуга врахована за замовчуванням

Зустріч з табличкою (50 грн)
Очікування клієнта з табличкою в руках, на якій вказано його ім'я. У якості таблички радимо використовувати аркуш паперу А4

Драйвер (вартість див. в таблиці для вашого міста)
Виконання замовлення на автомобілі клієнта. У тарифі врахована вартість зворотної поїздки

Водій не палить (безкоштовно)
Клієнт бажає, щоб під час поїздки водій не палив

Тиша в салоні (безкоштовно)
Клієнт бажає провести поїздку в повній тиші, без музики та розмов
Як рахується очікування?
З часу подачі клієнтам надається 3 хвилини безкоштовного очікування на всі види замовлень "На зараз" та "На час". Починаючи з 4-ї хвилини, кожна наступна буде рахуватися по 2 грн/хв.

Важливо!
Якщо на початковій адресі клієнт вийшов вчасно, безкоштовні хвилини будуть діяти на проміжній адресі.
Статистика
Як рахується мій рейтинг?
Рейтинг партнера – це середній показник за останні 100 оцінених поїздок. Старі оцінки замінюються новими й не враховуються. Кожен новий партнер Uklon отримує п'ять стартових оцінок по 5 зірок. Оцінка не скасовується.
З оцінками та відгуками можна ознайомитися в особистому кабінеті на сайті https://partner.uklon.com.ua або в меню "Статистика" в Uklon Driver.
Як отримати максимальний рейтинг?
1. Мати охайний зовнішній вигляд та тримати авто у чудовому стані
Чим задоволеніший буде клієнт, тим приємнішою буде для вас поїздка. Від даної поїздки ви отримаєте більше, ніж очікували. Клієнт стане більш лояльним та з радістю порадить сервіс Uklon друзям

2. Будьте ввічливим
Ваш рейтинг напряму залежить від клієнта та його вражень від поїздки, тому будьте з ним тактичним та толерантним.

3. Допоможіть з багажем
Деякі райдери подорожують з валізами або ручною поклажею. Якщо ви допоможете розмістити речі в багажнику, то зекономите час та отримаєте додаткову лояльність від клієнта

4. Уточніть, чи комфортно клієнту
Це просте питання покращить враження клієнта про поїздку та збільшить ваші шанси на отримання чайових.

5. Дізнайтеся про музичні вподобання
За можливості, увімкніть той жанр, який подобається клієнту. Також встановіть помірну гучність

6. Керуйте автомобілем впевнено, але плавно
Не порушуйте ПДР та пам'ятайте, що під час поїздки ви відповідальні не тільки за себе, але і за всіх пасажирів. Зайві хвилювання нікому не потрібні
Як оскаржити оцінку?
Оцінка клієнта є особистим враженням від поїздки, тому видалити її немає можливості. Критичні відгуки обробляються відділом контролю якості у порядку черги. У випадках, якщо клієнт розмістив свій коментар помилково, відгук містить нецензурну лексику, або оцінка адресована не вам, а сервісу — співробітники відділу контролю якості можуть переглянути відгук.
Щоб оскаржити відгук, потрібно написати лист з описанням ситуації, яка виникла між вами та клієнтом, до відділу контролю якості за адресою okk@uklon.com.ua
Що таке Uklon Karma?
Це додатковий параметр, який впливає на розподіл замовлень.
Uklon Кarma визначається співвідношенням кількості виконаних, неприйнятих на етапі пропозиції та скасованих замовлень.
Детальніше з правилами розрахунку Uklon Karma радимо ознайомитися за посиланням
Зв'язок з Uklon
Як зв'язатися з оператором підтримки?
Інформаційна підтримка працює 24/7. Зв'язатися можна двома способами:

1. Зателефонувати за номером: +380931771511. Якщо питання не дуже екстрене, можна написати повідомлення за допомогою одного із месенджерів на вибір.
Як зв'язатися з офісом у моєму місті?
Адреси та контакти регіональних офісів знаходяться тут