Кнопка швидкого доступу

26 листопада 2019
Довго не було від нас новин. Ми підготували дещо новеньке для власників Android смартфонів. Вже половині користувачів доступна нова версія Uklon Driver 2.23. Отже, розглянемо докладніше всі нововведення.
Що змінилось?
1
Додали кнопку швидкого доступу
При натисканні на неї, ви будете повертатися на той екран, з якого вийшли. Також завдяки клавіші швидкого доступу додаток має стабільніше працювати у фоновому режимі
2
Додали можливість регулювання кожного із звукових параметрів та режим вібрації (подібний функціонал вже було реалізовано в UD для iOS)
Тепер керування звуками більш зручне. За допомогою цього параметра можна регулювати загальну гучність усіх звуків додатку, або окремо кожного з них. Також додано режим вібрації

.
.
Більш детальне описання кожного елемента
Режим вібрації
Рівень гучності
Маємо надію, що новий дизайн допоможе вам в роботі та спростить взаємодію з додатком.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!