UKLON DRIVER HELP

Комісія

Комісія – це відсоток, який утримується сервісом за кожне виконане замовлення. В залежності від міста відсоток може відрізнятися.
Додатково 2.5% утримує платіжна система за переказ коштів на картку. Ця комісія знімається з суми переказу (у всіх містах)
Київ:
Дніпро:
Львів:
Одеса:
Харків:
Запоріжжя:
Полтава:
Миколаїв:
Вінниця:
Чернігів:
Кривий Ріг:
Івано-Франківськ:
Суми:
Черкаси:
Хмельницький:
Житомир
Чернівці
Луцьк
Рівне
Тернопіль
Біла Церква
Кам'янське
Кременчук
Кропивницький
Ужгород
Камʼянець-Подільський
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!