Ланцюг замовлень

05 жовтня 2020
Ланцюг замовлень – це спосіб збільшити свої доходи, виконуючи замовлення одне за одним, економлячи свій час.
Ланцюг замовлень – це новий формат роботи в застосунку Uklon Driver. Вам більше не потрібно вмикати фільтри після кожного замовлення. Натисніть кнопку "Швидкий пошук", і функція "Ланцюг замовлень" активується автоматично. Поки ви завершуєте замовлення, пошук нового розпочинається поблизу точки висадки так, щоб ви могли одразу прямувати до наступного пасажира.
По-перше, вам більше не треба самостійно вмикати фільтри, щоб отримати нове замовлення – у форматі "Ланцюг замовлень" застосунок зробить це за вас.
По-друге, ще до закінчення попереднього замовлення вам запропонують нове – поблизу, що зменшить час простоювання без замовлення та оптимізує відстань на подачу.
По-третє, якщо замовлення не знайшлося, то пошук не припиняється – адже у вас працює "Швидкий пошук".

Як це працює?

Активувати "Ланцюг замовлень" легко – натисніть "Швидкий пошук" на головному екрані й після прийняття замовлення ви побачите іконку ланцюга, що свідчитиме про автоматичний пошук наступного замовлення у радіусі навколо точки висадки клієнта.
Ви будете продовжувати отримувати замовлення ланцюжком, доки не вимкнете його самостійно, або не відмовитесь від замовлення.
Ланцюжок також можна вмикати з активного замовлення (навіть, якщо ви його взяли з ефіру або фільтром автовзяття). У правому верхньому куті є іконка ланцюга. Якщо він не активний (скріншот 1) натисніть по іконці та налаштуйте радіус навколо точки висадки клієнта, з якої ви хочете отримати наступне замовлення (скріншот 2)
От і все – пошук нового замовлення почався!
Вимкнути "Ланцюг" можна натиснувши іконку активованого ланцюга, або з головного екрана, припинивши швидкий пошук.

Важливо!

1
"Ланцюг замовлень" працює лише для фільтра "Швидкий пошук", тобто, налаштувати можна лише радіус навколо точки висадки клієнта. "Ланцюжок" не може працювати одночасно з фільтром автовзяття;
2
Якщо ви відмовляєтесь від замовлення або скасовуєте його – ланцюг вимикається;
3
У разі блокування роботи через нестачу коштів на гаманці, через надмірну кількість активних замовлень або через дію Uklon Karma, функція ланцюга вимикається;
4
Функція "Ланцюг замовлень" буде доступна починаючи з версій 3.10.7 для iOS та 3.10.1 для Android
Також читайте статтю про оновлення Uklon Driver 3.8 для iOS та Android, щоб бути в курсі, що саме змінилося.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!