Ланцюг замовлень

05 жовтня 2020
Ланцюг замовлень – це спосіб збільшити свої доходи, виконуючи замовлення одне за одним, економлячи свій час.
Ланцюг замовлень – це новий формат роботи в застосунку Uklon Driver. Вам більше не потрібно вмикати фільтри після кожного замовлення. Натисніть кнопку "Ланцюг замовлень". Поки ви завершуєте замовлення, пошук нового розпочинається поблизу точки висадки так, щоб ви могли одразу прямувати до наступного пасажира.
По-перше, вам більше не треба самостійно вмикати фільтри, щоб отримати нове замовлення – у форматі "Ланцюг замовлень" застосунок зробить це за вас.
По-друге, ще до закінчення попереднього замовлення вам запропонують нове – поблизу, що зменшить час простоювання без замовлення та оптимізує відстань на подачу.
По-третє, якщо замовлення не знайшлося, то пошук не припиняється – адже у вас працює "Ланцюг замовлень".

Як це працює?

Щоб активувати "Ланцюг замовлень" – натисніть на головному екрані іконку ланцюга, що свідчитиме про автоматичний пошук наступного замовлення у радіусі навколо точки висадки клієнта.
Ви будете продовжувати отримувати замовлення ланцюжком, доки не вимкнете його самостійно, або не відмовитесь від замовлення.
Ланцюжок також можна вмикати з активного замовлення (навіть, якщо ви його взяли з ефіру або фільтром автовзяття). У правому верхньому куті є іконка ланцюга. Якщо він не активний (скріншот 1) натисніть по іконці та налаштуйте радіус навколо точки висадки клієнта, з якої ви хочете отримати наступне замовлення (скріншот 2)
От і все – пошук нового замовлення почався!
Вимкнути "Ланцюг" можна натиснувши іконку активованого ланцюга, або з головного екрана, припинивши швидкий пошук.

Важливо!

1
"Ланцюг замовлень" працює лише для фільтра "Швидкий пошук", тобто, налаштувати можна лише радіус навколо точки висадки клієнта. "Ланцюжок" не може працювати одночасно з фільтром автовзяття;
2
Якщо ви відмовляєтесь від замовлення або скасовуєте його – ланцюг вимикається;
3
У разі блокування роботи через нестачу коштів на гаманці, через надмірну кількість активних замовлень або через дію Uklon Karma, функція ланцюга вимикається;
4
Функція "Ланцюг замовлень" буде доступна починаючи з версій 3.10.7 для iOS та 3.10.1 для Android
Також читайте статтю про оновлення Uklon Driver 3.8 для iOS та Android, щоб бути в курсі, що саме змінилося.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!