Ланцюг замовлень

10 вересня 2020
Ланцюг замовлень – це спосіб збільшити свої доходи, виконуючи замовлення одне за одним, економлячи свій час.
Ланцюг замовлень – це новий формат роботи в застосунку Uklon Driver. Після того, як ви активуєте кнопку "Швидкий пошук", функція "Ланцюга замовлень" активується автоматично. Пошук нового замовлення розпочнеться поблизу точки висадки клієнта таким чином, щоб завершивши одне замовлення, можна було швидко розпочати виконання наступного. Тобто, вам більше не треба самостійно вмикати фільтри, щоб отримати замовлення – застосунок зробить це за вас та зменшить час очікування наступного замовлення, бо пошук розпочинається заздалегідь.

Як це працює?

Активувати "Ланцюг замовлень" легко – натисніть "Швидкий пошук" на головному екрані і після прийняття замовлення ви побачите іконку ланцюга, що свідчитиме про автоматичний пошук наступного замовлення у точці висадки клієнта.
Ви будете продовжувати отримувати замовлення ланцюжком, доки не вимкнете його самостійно, або не відмовитесь від замовлення.
Ланцюжок також можна вмикати з активного замовлення. У правому верхньому куті є іконка ланцюга. Якщо він не активний (скрін 1) натисніть по іконці та налаштуйте радіус навколо точки висадки клієнта, з якої ви хочете отримати наступне замовлення (скрін 2)
От і все – пошук нового замовлення почався!
Вимкнути "Ланцюг" можна натиснувши іконку активованого ланцюга, або з головного екрана, припинивши швидкий пошук.

Важливо!

1
"Ланцюг замовлень" працює лише для фільтра "Швидкий пошук", тобто, налаштувати можна лише радіус навколо точки висадки клієнта. "Ланцюжок не може працювати одночасно з фільтром автовзяття;
2
У разі блокування роботи через нестачу коштів на гаманці, через надмірну кількість активних замовлень або через дію Uklon Karma, функція ланцюга вимикається;
3
Якщо ви відмовляєтесь від замовлення або скасовуєте його – ланцюг вимикається;
4
Функція "Ланцюг замовлень" буде доступна починаючи з версій 3.7 для iOS та 3.7 для Android
Також читайте статтю про оновлення Uklon Driver 3.8 для iOS та Android, щоб бути в курсі, що саме змінилося.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!