Маскування номера райдера (Кременчук, Суми, Полтава Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг)

04 жовтня 2021
З метою підвищення безпеки клієнтів ми зробили маскування номера телефона райдера. Для драйвера особистий номер райдера при вихідному дзвінку недоступний.
Як це працює?
Тепер, при спробі зателефонувати клієнтові ви будете бачити єдиний стаціонарний номер телефону, але переадресація буде відбуватися безпосередньо на контактний номер клієнта:
Для успішного зв'язку з райдером, мають бути виконані наступні умови:
1
телефонувати клієнтові потрібно із застосунку через кнопку "зв'язатися"
2
дзвінок повинен здійснюватися з номера, який ви вказали у застосунку як контактний*
Ваш контактний номер відображається в меню "Мої налаштування". Змінити його можна натиснувши на номер та дотримуючись інструкцій на дисплеї:
Важливо!

Тарифікація буде відбуватися відповідно до вашого тарифного плану з урахуванням дзвінків на стаціонарні номери України.
Також нагадуємо, що для різних драйверів способи зв'язку з райдером будуть відрізнятися:
Слідкуйте за нашими іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!