Необов'язкові замовлення у ланцюжку
(Маріуполь, Кременчук, Кам'янське, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Суми, Полтава, Чернігів, Чернівці, Луцьк, Житомир, Тернопіль, Біла Церква, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Ужгород, Дніпро)

22 грудня 2021
Ми отримали дуже багато відгуків та побажань щодо покращення роботи функціоналу "Ланцюг замовлень", тож командою було розроблено рішення, яке допоможе зменшити вплив на "Uklon Karma" при скасуванні або ігноруванні замовлень, які надходять за "Ланцюгом". Такі замовлення називаються "Необов'язкові".
Що таке необов'язкові замовлення?
Необов'язкові замовлення у "Ланцюжку" – це такі замовлення, скасування або непідтвердження яких не будуть впливати на показник Uklon Karma та на збільшення відсотка скасувань.
Наразі якщо вам надійде замовлення, у якому адреса висадки райдера буде знаходитись за адміністративними межами міста, пропуск або скасування такого замовлення не вплине на відсоток скасувань та на Uklon Karma.

У майбутньому плануємо розширити перелік критеріїв, які не будуть впливати на Uklon Karma.
Важливо!

Значення параметрів можуть відрізнятися в залежності від міста.
Необов'язкові замовлення будуть позначатися жовтим кольором, як показано на скріншотах нижче:
Слідкуйте за іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!