Вибір секторів на карті, перенесення розділу "Статистика"

26 листопада 2019
Цього разу оновлення торкнеться iOS користувачів, власники Android смартфонів отримають такі оновлення трохи згодом. Отже, про всі фішки та зміни по черзі
Що змінилось?
1
Вибір сектора на карті
Тепер у вас є можливість окрім списку, обирати потрібні сектори ще й на карті, що значно прискорить налаштування фільтрів в цілому. Також у вас залишиться можливість здійснювати пошук по списку секторів
2
Розділ "Статистика" перенесли в профіль водія
Сам розділ лишився без змін, але тепер він знаходиться у профілі драйвера
3
В архівному замовленні додали відображення інформації про маршрут
При перегляді деталей виконаного замовлення тепер можна бачити ще і маршрут
Статистика в профілі, вибір секторів на карті, маршрут в архівному замовленні
Маємо надію, що новий дизайн допоможе вам в роботі та спростить взаємодію з додатком
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!