Оновлена історія замовлень та додатковий маркер сповіщення про активне замовлення

27 березня 2019
Багато наших партнерів нарікали на цей екран. Ми вирішили виправити ситуацію та зробили історію замовлень більш інформативною та наглядною. А ще ми додали сповіщення про наявність активного замовлення.
Що змінилось?
1
Оновили загальний вигляд карток замовлень, що вже в історії
Тепер інформація буде легше зчитуватися
2
Змінили дизайн відображення готівкових та безготівкових замовлень, а також трохи освіжили час подачі
Орієнтуватися у виконаних замовленнях стало набагато простіше
3
Додали сповіщення про активне замовлення
Тепер, коли у вас є одне або більше активних замовлень, це можна з легкістю відстежити завдяки сповіщенню у вкладці Замовлення
Тепер екран історії замовлень став нагляднішим та інформативнішим
Сповіщення про наявні активні замовлення
Маємо надію, що новий дизайн допоможе вам в роботі та спростить взаємодію з додатком.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!