Подача по сектору, тип оплати Готівка

02 серпня 2019
Довгоочікувана можливість фільтрувати замовлення по сектору подачі, вибір типу оплати "готівка" та дробові числа.
Що змінилось?
1
Фільтрація замовлень по сектору подачі
Ми отримали дуже багато звернень та побажань додати можливість фільтрувати замовлення окрім радіуса ще й по сектору подачі. Тепер є така можливість і маємо надію що це допоможе вам в роботі.
2
Тип оплати "готівка"
Не менш популярний і для багатьох дуже важливий момент – це можливість обирати тип оплати, а саме "Готівка". В налаштуваннях можна активувати бажаний пункт.
3
Додали можливість задавати дробові значення

Для точнішого налаштування фільтра за тарифом тепер можна вказати ціну за 1 км 7.5, 8.5 і так далі.
Додаткові дії з фільтрами
Більш детальне описання кожного елемента

Вибір сектору подачі
Вибір типу оплати
Приклад вводу дробових значень
Важливо!
Для користувачів Android дробові значення з'являться у версії 2.21
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!