UKLON DRIVER HELP

Продовження маршруту. Додавання інших послуг

Тепер райдер може ініціювати продовження маршруту або відправити запит на додавання інших послуг через застосунок. Після чого в Uklon Driver з'явиться оновлена інформація про замовлення, яку ви можете підтвердити або відхилити.

Зауважимо, що райдер може додавати тільки кінцеву адресу, а також одну або декілька послуг одночасно, які передбачені сервісом.
1. Розширення замовлення
Інформація, яка змінилася, буде підсвічуватися зеленим кольором, як показано на скріншоті нижче:
Зміна вартості замовлення
.
Зміна кілометражу і точки на карті відповідно
.
Додавання нової адреси
Таймер з підтвердженням змін
Важливо!
Якщо ви з якоїсь причини не встигли підтвердити зміни, райдеру потрібно буде ініціювати перерахунок повторно у своєму застосунку.

Пропускання таких змін не вплине ні на Uklon Karma, ні на роботу в цілому.
2. Додавання інших послуг
Увага!
Будь-які зміни повинні відбуватися перед поїздкою або в процесі виконання замовлення. У перерахунку замовлення після його виконання (коли немає клієнтів в авто) – буде відмовлено.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!