UKLON DRIVER HELP

Реєстрація

Для реєстрації необхідно заповнити анкету на https://partnerregistration.uklon.com.ua та внести в особистий кабінет наступні дані:
1
Техпаспорт автомобіля
2
Фото авто (зсередини та ззовні)
3
Особиста фотографія в анфас
4
Страховка (обов'язкова автоцивілка)
5
Водійське посвідчення українського зразка та стаж водіння не менше 1 року
6
Для громадян інших країн посвідка на проживання та вільне володіння українською мовою*
7
Банківська карта для зарахування коштів з безготівкових замовлень (необов'язково)
Важливо!
1. Для реєстрації не допускаються документи у вигляді QR-кодів
2. Усі фотографії мають бути зроблені у світлу пору доби.
Увага!
*Громадянам інших країн, які мають посвідку на проживання на території України, потрібно приїхати до офісу та усно підтвердити вільне спілкування українською мовою.
Якщо у вас виникли труднощі при додаванні фотографій в особистому кабінеті — радимо їх відправити за допомогою Viber або Telegram за номером регіонального офісу.

Після завантаження фотографій рекомендуємо звернутися в телефонному режимі (Viber або Telegram) за номером регіонального офісу, або повідомити нам про це відповідним листом. Так перевірка та активація вашого профілю буде прискорена
.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!