Попередження про перевищення швидкості

04 серпня 2021
Шановні партнери! Ми вводимо нову систему моніторингу швидкості. Вона автоматично обчислюватиме швидкість руху автомобіля та попереджатиме про його перевищення.
Щоб допомогти вам дотримуватися правильного швидкісного режиму та зробити поїздки безпечніше, Uklon впровадив технологію моніторингу швидкості.
Наразі функціонал доступний в усіх містах присутності Uklon.
Як це працює?
За допомогою даних GPS система розрахує швидкість автомобіля та порівняє її зі встановленою швидкістю на певній ділянці автошляху.
Якщо вказані значення будуть перевищені, ви отримаєте відповідне повідомлення, яке буде надходити один раз на годину:
Радимо не нехтувати загальними правилами Uklon. Головне – це комфортні та безпечні перевезення тож сподіваємося що знання та дотримання вами правил дорожнього руху, а також система моніторингу дозволить уникнути неприємних ситуацій.
Перевірити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!