UKLON DRIVER HELP

Умови співпраці з автопарками

Шановний партнер!
Ми налаштовані на пошук ефективних рішень та розвиток взаємовигідного співробітництва. На основі цього регламенту ми будемо детальніше регулювати ситуації, що виникають у процесі нашої співпраці. Він допоможе нам у подальшому розвитку та взаєморозумінні.
Вимоги щодо набору водіїв
При прийнятті на роботу, партнеру необхідно перевірити кандидата на наявність судимостей, штрафів та ДТП, які можуть вплинути на надання послуг у сфері пасажирських перевезень, а також їхню безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Усі водії сервісу Uklon повинні вільно володіти українською мовою відповідно до статті 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари та послуги державною мовою.

Рекомендовані ресурси для перевірки фізичних осіб:
YouControl
Opendata
Довідка про несудимість
Вимоги щодо співробітництва між водієм та автопарком
1
Регламентувати роботу та ретельно стежити за станом водіїв;
2
Не допускати до роботи водіїв у нетверезому стані;
2
При поганому самопочутті водія, відправити його додому або ж зняти з лінії, щоб уникнути небезпечних прецедентів;
3
Забезпечити наявність у водіїв автомобілів необхідних документів та дозволів, у тому числі реєстраційних документів на автомобіль, полісів обов'язкового страхування цивільної відповідальності тощо;
5
Не допускається виведення водіїв на машині у незадовільному технічному стані (без ковпаків, брудне авто, у тому числі погано помітні номерні знаки, сильні потертості, вм'ятини, неробочі світлові сигнали або інші технічні несправності, які можуть спричинити небезпечні ситуації на дорозі, а також несправності передбачені законодавством та правилами ПДР).
Відповідальність за дотримання вимог
У разі недотримання встановлених компанією правил або вимог, що спричинило фінансові та репутаційні ризики для Uklon, компанія залишає за собою право в односторонньому порядку припинити співпрацю з автопарком, а також утримати з нього штраф у розмірі до 100 тис.грн. Конкретний розмір штрафу визначається на розсуд компанії.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!