UKLON DRIVER HELP

Умови співпраці з автопарками

Шановний партнер!
Ми налаштовані на пошук ефективних рішень та розвиток взаємовигідного співробітництва. На основі цього регламенту ми будемо детальніше регулювати ситуації, що виникають у процесі нашої співпраці. Він допоможе нам у подальшому розвитку та взаєморозумінні.
Вимоги щодо набору водіїв
При прийнятті на роботу, партнеру необхідно перевірити кандидата на наявність судимостей, штрафів та ДТП, які можуть вплинути на надання послуг у сфері пасажирських перевезень, а також їхню безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.

Рекомендовані ресурси для перевірки фізичних осіб:
YouControl
Opendata
Довідка про несудимість
Вимоги щодо співробітництва між водієм та автопарком
1
Регламентувати роботу та ретельно стежити за станом водіїв;
2
Не допускати до роботи водіїв у нетверезому стані;
2
При поганому самопочутті водія, відправити його додому або ж зняти з лінії, щоб уникнути небезпечних прецедентів;
3
Забезпечити наявність у водіїв автомобілів необхідних документів та дозволів, у тому числі реєстраційних документів на автомобіль, полісів обов'язкового страхування цивільної відповідальності тощо;
5
Не допускається виведення водіїв на машині у незадовільному технічному стані (без ковпаків, брудне авто, у тому числі погано помітні номерні знаки, сильні потертості, вм'ятини, неробочі світлові сигнали або інші технічні несправності, які можуть спричинити небезпечні ситуації на дорозі, а також несправності передбачені законодавством та правилами ПДР).
Відповідальність за дотримання вимог
У разі недотримання встановлених компанією правил або вимог, що спричинило фінансові та репутаційні ризики для Uklon, компанія залишає за собою право в односторонньому порядку припинити співпрацю з автопарком, а також утримати з нього штраф у розмірі до 100 тис.грн. Конкретний розмір штрафу визначається на розсуд компанії.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!