Uklon Karma

13 липня 2020
Багато з вас вже помітили, що в статистиці з'явився новий пункт, який називається Uklon Karma. Це додатковий параметр, який буде впливати на розподіл замовлень.
Uklon Кarma визначатиметься співвідношенням кількості виконаних, неприйнятих на етапі пропозиції та скасованих замовлень. Рівень Uklon Karma поки впливатиме на розподіл замовлень та роботу партнера у сервісі, але ніяк не вплине на рейтинг, а також бонусні виплати. Загальна кількість замовлень, за якою почне рахуватися Uklon Кarma, може відрізнятися в окремих містах, у наведеному прикладі нижче це 100 останніх замовлень. Також з моменту запуску Uklon Karma, у кожного партнера буде буфер в 20 замовлень (параметр може змінюватися), після виконання котрих почне діяти Uklon Karma.
Uklon Кarma передбачає 4 групи:

1
Група 1
пріоритет Автовзяття в першу чергу (високий пріоритет)
2
Група 2
пріоритет Автовзяття поступається першому, тобто спочатку замовлення будуть доступні партнерам, які знаходяться у першій групі. Робота Ефіру доступна без змін.
3
Група 3
робота по Автовзяттю заблокована, але можна приймати замовлення із Ефіру. Чим більше виконуєте замовлень, тим вищий стає пріоритет.
4
Група 4
блокування акаунта з приїздом до регіонального офісу по роботі з партнерами
Увага!
Градація груп може змінюватися в залежності від показників міста. Дані на скріншоті приведені для наочності та прикладу.
Наприклад, якщо градація груп буде такою, як на скріншоті, загальна кількість замовлень для розрахунку Uklon Karma 100, при цьому:

– 85 замовлень виконаних;
– 11 замовлень не підтверджених пропозицій;
– 4 замовлень скасованих;

у такому випадку партнер буде знаходитися у
Групі 1, тобто пріоритет 1
Варто зауважити, що пріоритети встановлюються автоматично, в залежності від кількості виконаних замовлень.
Важливо!
Якщо Uklon Karma у вашому місті недоступна, ви побачите на екрані текст: "функціонал недоступний в вашому місті"
Також читайте нашу статтю про нові канали зв'язку, щоб бути в курсі альтернативних способів комунікації з оператором.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!