Uklon Share

05 серпня 2020
У Києві ми починаємо тестування нової послуги від Uklon – Uklon Share
Uklon Share – це новий тип замовлення, у якому маршрут поїздки об'єднуватиме маршрути двох попутників, підібраних таким чином, щоб їх точки посадки та висадки створювали оптимальну комбінацію.

Ми вважаємо, що замовлення Uklon Share створять додатковий попит на поїздки як теперішніх клієнтів, так і допоможуть залучити нових до сервісу Uklon. Це означає, що ви, наші партнери, зможете виконувати більше замовлень за вигідними тарифами та заробляти більше.

Отже, детальніше про умови Uklon Share:

1
Це одне замовлення, що є поєднанням маршрутів двох окремих попутників, підібраних так, щоб тариф та маршрут були найвигіднішими для усіх сторін
2
Доступна форма оплати – лише безготівкова. Uklon гарантує повну оплату замовлення, у разі невиходу одного з клієнтів
3
Клієнти не зможуть обрати додаткові послуги та вказати більше однієї точки призначення або замовити авто комусь іншому. Повна сума за замовлення буде зарахована на гаманець у додатку або на картку після його закриття
4
Замовлення Uklon Share будуть позначені відповідним написом

Робота з замовленням

1. Так замовлення виглядає в Ефірі:
2. Зверніть увагу на позначення точок посадки та висадки попутників:
3. У замовленні Uklon Share вам по черзі будуть доступні маршрути та коментарі кожного з клієнтів:
Важливо!
Увімкнення навігації можливе лише до наступної точки за маршрутом
4. Після натискання кнопки "Зв'язатися" можна зателефонувати або написати відповідному клієнту:
5. На точках посадки клієнта, щойно ви переведете статус у "На місці", увімкнеться таймер зворотного відліку – це максимальний час, який ви маєте чекати на вихід клієнта. Платне простоювання в Uklon Share не передбачене.
Увага!
Оплату додаткового очікування на точках посадки клієнтів вже додано у вартість замовлення. Ви отримаєте її незалежно від того, використав її клієнт чи ні
6. При зміні статусу на точці посадки, обов'язково підтвердіть, чи клієнт сів у авто:
Якщо клієнт не сів, саме так і натискайте, щоб наші оператори належним чином обробили запит, а ви отримали всю суму за поїздку. З клієнта, у свою чергу, буде стягнено штраф.

Будь ласка, коректно вказуйте цю інформацію, бо в іншому випадку, ситуація не буде очевидною для операторів відділу підтримки.

На точках висадки ви оцінюєте кожного з попутників, а після завершення поїздки – отримуєте всю суму за замовлення безготівково.

Поширені питання:

Якщо один з клієнтів не вийшов, чи отримаю я всю суму за поїздку?
Так, якщо вкажете, що клієнт не вийшов при зміні статусу замовлення
Скільки часу треба чекати на вихід клієнта?
Згідно з таймером у додатку. Максимальний час очікування 5 хв
А якщо один з клієнтів захоче змінити маршрут або додати точку?
Наразі це не передбачено для замовлень типу Uklon Share
Клієнти можуть залишити мені чайові за таке замовлення?
Звісно! Кожен з попутників може залишити чайові при безготівковому розрахунку
Якщо обидва клієнти не вийшли?
Вам може бути нарахована компенсація згідно з чинними правилами
Це вважається одним замовленням, чи двома?
Uklon Share – це одне замовлення
Важливо!
Замовлення Uklon Share будуть доступні лише користувачам з версією додатку 3.6.10 для iOS і 3.6.1.4023 для Android та вище
Також читайте нашу статтю про швидкий пошук, щоб бути в курсі, як він працює.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!