Уточнення кількості пасажирів для категорії Мікравтобус

10 травня 2019
Ця новина буде актуальна для власників мікроавтобусів. В додатку з'явилася нова опція для клієнта – уточнення кількості пасажирів (6 або 8 чоловік)
Що змінилось?
1
Додали уточнення для категорії Мікроавтобус
Додаткова інформація про кількість пасажирів буде показуватися у дужках
2
Оновили дотаткові опції
Якщо клієнт подорожує з твариною, в дужках буде вказано, з якою саме
3
Оновлений коментар
Тепер коментар або уточнення від клієнта відображаються окремо і після додаткових опцій, що спрощує сприйняття під час виконання замовлення
Оновлене відображення кількості пасажирів для категорії Мікроавтобус та допрацьовані коментарі
Маємо надію, що новий дизайн допоможе вам в роботі та спростить взаємодію з додатком.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!