Важливі зміни в роботі Uklon Driver для партнерів з Києва

21 лютого 2020
Звертаємо вашу увагу, що для Києва з 22.02.2020 в роботі додатку Uklon Driver буде впроваджено невеликі зміни, а використовувати Mobile Taxi стане неможливо зовсім. Інформація, викладена нижче, буде стосуватися усіх міст, де працює Uklon.
Замовлення
Статус Вільний/Зайнятий впливатиме на вашу роботу. Лише увімкнувши статус Вільний, ви будете отримувати замовлення (Ефір, і Автовзяття). Якщо ви хочете зробити перерву в роботі – перемкніть статус у Зайнятий.

В цьому випадку, ви не будете отримувати замовлення по Автовзяттю, і не будете бачити замовлень в Ефірі.

Якщо увімкнути Автовзяття у будь-якому з фільтрів, але не активувати статус Вільний, то замовлення надходити не будуть. Те саме стосується і відображення замовлень в Ефірі.

Також, буде змінено систему прийняття замовлень автоматичним способом. Якщо раніше за вами автоматично закріплювалися за замовленням по автовзяттю, то зараз, щоб виконати замовлення вам треба підтвердити його. У вас буде 20 сек, щоб обрати час подачі та свайпнути для підтвердження, в протилежному випадку відбудеться скасування водієм, що вплине на відсоток скасувань.

Звертаємо вашу увагу, що тепер Попередні замовлення та замовлення Драйвер можна бути приймати тільки із Ефіру.
Зміна або продовження маршруту
Увага! Тимчасово для здійснення продовження або зміни маршруту вам необхідно зателефонувати до Call-центру за номером: +380931771511
Простоювання
Нова логіка розрахунку очікування: 3 перших хвилини після вказаного часу подачі авто – безкоштовні. Кожна наступна хвилина – 2 грн

Простій буде автоматично вимикатися при початку руху водія
Фінанси
Переказ коштів з Гаманця на банківську картку буде мати ліміт від 10 – 10000 грн на день.

Поповнити Гаманець можна у додатках Uklon Driver, Monobank а також через термінали ПриватБанк та Приват24.
Увага!
Поповнення через термінали IBOX,EasyPay, City24 працювати НЕ БУДЕ!
Черга в секторі Аеропорт Бориспіль
Тимчасово зміняться правила роботи в секторі Аеропорт Бориспіль.

Черги тимчасово не буде, замовлення будуть розподілятися між партнерами за стандартним принципом роботи Автовзяття або Ефір.

Технічні особливості
Для стабільної роботи додатку Uklon Driver необхідно перевірити наступне:

Переконайтеся, що звук на смартфоні не вимкнено
Якщо смартфон під'єднано до аудіосистеми автомобіля по
Bluetooth або кабелю, переконайтеся, що звук в автомобілі увімкнено

Перевірте, чи увімкнені повідомлення від Uklon Driver та звукові сповіщення:

Для
iOS: дозвольте постійні банери, щоб не пропускати повідомлення, коли додаток знаходиться у фоновому режимі
Для
Android: у кожного додатка є додаткові налаштування сповіщень, тому переконайтеся, що вони увімкнені для Uklon Driver

Додаткові поради:

Переконайтеся, що рівень сигналу мережі та GPS достатньо стійкий, встановіть параметр
Висока точність
Не використовуйте режим енергозбереження, оскільки це перешкоджає повноцінній роботі програмам працювати у фоновому режимі
Переконайтеся, що у вас не запущено занадто багато додатків одночасно, оскільки це може впливати на споживання оперативної пам'яті
Не використовуйте VPN на вашому смартфоні
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!