Всі доступні продукти

09 лютого 2022
Друзі, нарешті ми зробили те, що ви так давно просили та довго чекали – вибір продуктів (класів) авто.
В Uklon Driver завжди була велика свобода у плані варіантів взяття замовлень й налаштувань застосунку, та ми вирішили її ще розширити.
Раніше такого не було, але тепер в меню "Ваше авто" будуть відображатися абсолютно всі продукти (Лайт, Стандарт, Комфорт, Бізнес, Мікроавтобус, Доставка, Драйвер, Дитячий, Таксі "Експрес"), якщо вони доступні вашому авто.
Що це вам дасть?
Ви зможете отримувати замовлення у ланцюгу, автовзятті, ефірі та за чергою в аеропорті Бориспіль (стосується лише Києва), відповідно до активованих продуктів та додаткових опцій.

Зазначимо, що можливість керувати продуктами "Лайт" та "Стандарт"
з'явиться лише за певних умов, а саме:

після роботи у сервісі 90 днів та більше;
після виконання 300 замовлень та більше;

Якщо ваш акаунт не відповідає критеріям тоді ви:
Не можете вимкнути продукт (він завжди активний)
Бачите інформацію про відсутність можливості редагування через невідповідність критеріям
Встановлені критерії
Свої поточні показники (жовтий – не відповідає, зелений – відповідає)
Чому так?
Це зроблено для того, щоб нові партнери мали можливість та час розібратися з роботою застосунку й зрозуміти, які продукти їм цікаві, а які ні.
Адже райдери можуть підвищувати вартість поїздки повзунком, роблячи замовлення продукту" Стандарт" або "Лайт" привабливішими за "Комфорт", наприклад.
Зауважимо, що замовлень з продуктом "Стандарт" найбільше.

Якщо ваш акаунт відповідає критеріям:

продукт можна вмикати/вимикати;
критерії не відображаються.
Слідкуйте за іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!