UKLON DRIVER HELP

Види та типи замовлень

Замовлення можуть бути двох видів, На зараз та На час або ще їх називають Попередні.
Типи замовлень: Готівкові, Безготівкові та
Змішані
Види замовлень

.
Замовлення На зараз
Замовлення На час (Попереднє)
Якщо з замовленнями На зараз все зрозуміло, то у замовлень На час є кілька нюансів. Яких саме, розкажемо нижче.

Попереднім замовлення вважається з 16-ї хвилини, тобто, якщо час подачі більше ніж 15 хвилин – це вже Попереднє замовлення, у вас воно теж відображається так, але доплати в 15 грн немає.

Доплата у розмірі 15 грн нараховується у випадку, коли подача вказана з 21-ї хвилини.

Попереднє замовлення можна скасувати без штрафних санкцій за 15 хвилин до подачі. Якщо часу лишається менше – фіксується зрив замовлення.
Типи замовлень
Існує три типи замовлень: Готівкові, Безготівкові та Змішані

Готівка – клієнт оплачує послугу готівкою після закінчення поїздки. Готівкові замовлення позначені жовтим кольором в Ефірі

.
.
Безготівкове замовлення
Замовлення за готівку
Безготівкові – клієнт оплачує поїздку за допомогою платіжної картки, Apple Pay або Google Pay. Зарахування коштів відбувається в автоматичному режимі після закриття замовлення. За замовчуванням, гроші зараховуються на внутрішній рахунок – Гаманець. Якщо ви прив'язали платіжну картку до свого профілю та активували перемикач Кошти нарахуються на картку, гроші за виконані безготівкові замовлення будуть зараховуватися на неї автоматично.
Якщо перемикач переведено в режим
Гаманець на баланс в програмі
Розрахункова картка у додатку
Змішані – клієнт може сплатити частину суми за поїздку готівкою, а решта надійде на гаманець у додатку, або на розрахункову картку, в залежності від того, що ви оберете у налаштуваннях. Такі замовлення будуть позначені символом, як зображено на скріншоті нижче:
В деталях замовлення зі змішаним типом оплати буде виглядати так:
Після завершення замовлення розрахуйте пасажира та оцініть його:
Важливо!
Замовлення зі змішаним типом оплати буде надходити тільки якщо у фільтрі встановлено тип оплати "Будь-який".
Увага!
При зарахуванні/переказі коштів на платіжну картку утримується комісія у розмірі 2.5% з боку платіжної системи. Якщо ви виконали замовлення вартістю в 100 грн, на картку буде зараховано 97.50 грн.

Якщо ви приймаєте безготівку на Гаманець додаткова комісія не стягується.

Комісія за виконане замовлення списується з внутрішнього рахунку Uklon Driver

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!