UKLON DRIVER HELP

Закриття замовлення

Після виконання поїздки рекомендується натискати запит Завершити замовлення, після чого поїздка буде завершена та спишеться комісія
Зауважимо, що під час виконання замовлення потрібно обов'язково по черзі натискати "На місці", "Почати поїздку", а вже коли замовлення виконане – "Завершити поїздку", тоді воно закриється без проблем.

Якщо ви будете робити усі кроки вкінці замовлення, то побачите наступне повідомлення:

Завершення поїздки
Але ви можете взяти наступне замовлення, якщо попереднє закрити не вдалося. Замовлення завершиться автоматично. Головне, щоб клієнт був доставлений до місця призначення.
Важливо!

Замовлення автоматично буде закрито після завершення розрахункового часу, який розраховується за формулою:
2 хв * 1 км + 20 хв (дається додатковий час на затори).

Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!