Заміна даних авто в Uklon Driver

26 серпня 2020
Тепер замінити дані авто чи іншу інформацію профілю можна прямо у додатку.
Зауважимо, що заміна автомобіля у додатку вже доступна власникам iOS смартфонів починаючи з версії Uklon Driver 3.7
Для версії Android така можливість буде доступна протягом тижня, також з версії 3.7.
Для цього потрібно відкрити меню "Ваше авто" та натиснути "Замінити автомобіль"
Далі заповнити необхідні поля та фотографії після чого натиснути "Подати заявку на заміну авто". Менеджер перевірить коректність вказаних даних та підтвердить зміни у вашому профілі.
Також читайте нашу статтю про нові канали зв'язку, щоб бути в курсі альтернативних способів комунікації з оператором.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!