Збереження фільтрів локально, нові навігатори

18 липня 2019
Головними нововведеннями цього релізу стали збереження фільтрів локально (на смартфоні) та розширення списку навігаторів.
Що змінилось?
1
Збереження фільтрів на смартфоні (локально) та на сервері
Що це означає?
Тепер для використання налаштовних фільтрів на різних смартфонах, їх потрібно завантажувати на сервер в ручному режимі. Акцентуємо вашу увагу, що якщо цього не зробити, то при зміні користувача або виходу з облікового запису, незбережені фільтри будуть видалені.

2
Розширили список навігаторів
Для зручності в прокладенні потрібного маршруту додали можливість використовувати нові навігатори:

Для Android 2.19
Maps.me, Navitel та CityGuide

Для iOS 2.29 поки що лише Maps Me
3
Змінили дизайн деяких елементів додатку

Зокрема зміни торкнулися пунктів Налаштування (вікна з вибором мови та навігатора і часу подачі по автовзяттю), а також Гаманця (якщо баланс 0 грн та менше, він буде відображатися червоним кольором).
Локальне збереження фільтрів
Додаткові дії з фільтрами

Більш детальне описання кожного елемента
Додаткове меню фільтрів

Додавання нових фільтрів
Збереження фільтрів на сервер
Завантаження фільтрів з серверу

01
Додавання нового фільтра

Для того, щоб додати новий фільтр, натискаємо на три крапки у правому верхньому куті, вказуємо необхідні параметри та підтверджуємо створення фільтра.

02
Збереження фільтра на сервер та видалення


Далі завантажуємо наш набір фільтрів на сервер. Коли ми видаляємо одін з фільтртв зі списку, його можна завантажити з сервера повторно, бо перед цим було створено копію стану всіх фільтрів.

03
Синхронізація з сервером після видалення фільтра

Але якщо видалити фільтр у смартфоні, та зробити повторний "бекап" (завантаження на сервер), видалений фільтр повернути буде неможливо, доведеться створювати новий.
Отже, підсумуємо вище сказане. За бажанням фільтри можна зберігати як у смартфоні, так і на сервері, все залежить від конкретної ситуації.
Додали навігатор Maps.Me
Важливо!
Щоб навігатор став активним у списку, він має бути завантажений у смартфон попередньо.
Попрацювали над дизайном Налаштування та Гаманця
Налаштування, Вибір мови, Гаманець
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!