UKLON DRIVER HELP

Зміна міста

Все частіше з'являються запити від вас про необхідність змінити місто в додатку Uklon Driver, на певний термін з можливістю приймати та виконувати там замовлення. У цій статті ми розповімо як це можна зробити.

Якщо ви змінили своє фактичне місто розташування і бажаєте виконувати там замовлення, вам потрібно звернутися на гарячу лінію сервісу Uklon, за номером +380931771511 повідомити оператору свій позивний/номер телефону та вказати місто де бажаєте працювати у цей момент.

Важливо!
Зверніть увагу, що заявку буде опрацьовано якомога швидше, в робочий час. Рекомендуємо заздалегідь про це подбати та залишити запит попередньо!
1. Для цього знаходячись на екрані ефіру натисніть на меню "гамбургер"
2. Далі натисніть на іконку з навушниками та оберіть варіант зв'язку
3. Оберіть один зі способів зв'язку, як показано на скріншоті
4. Повідомте оператору свій позивний та місто в яке бажаєте перевести активність застосунку Uklon Driver.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!