Акцент уваги для зміни статусу замовлення

24 вересня 2021
Ми помітили, що багато партнерів не змінюють статус замовлення перед початком поїздки. Це пов'язано з переходом до стороннього навігатора. Тому ми вирішили акцентувати вашу увагу кнопкою жовтого кольору та додатковим вікном.
Як це працює?
Перед початком поїздки та переходу до стороннього навігатора радимо змінювати статус замовлення на "В дорозі"
Зауважимо, що з маршрутом завжди можна ознайомитися перед поїздкою в деталях замовлення, відкривши карту, як показано на скріншоті:
Акцент уваги буде доступний найближчим часом для Android та трохи згодом для iOS .
Слідкуйте за нашими іншими новинами на сайті
Перевірити та завантажити оновлення можна в App Store, Google Play та App Gallery
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!