UKLON DRIVER HELP

Зрив замовлення

Під терміном "Зрив замовлення" мається на увазі відсутність автомобіля в зазначений час або несвоєчасне скасування замовлення.
1
Відсутність автомобіля за адресою у вказаний в замовленні час подачі
2
Відмова клієнта через запізнення водія
3
Несвоєчасний запит про зняття замовлення з будь-яких причин (спустило колесо або інша технічна несправність авто, застрягли в снігу та інше)
4
Скасування замовлення пізніше 3 хвилин з моменту прийняття стандартного замовлення
5
Скасування замовлення "На час" менше як за 15 хвилин до часу подачі
6
Скасування замовлення раніше ніж за 5 хвилин після настання часу подачі

Зверніть увагу!

Київ:

Якщо партнер обрав час подачі 5 хв, то скасувати замовлення без фіксації зриву замовлення можна протягом 1 хв з моменту прийняття.
Якщо партнер обрав час подачі 7, або 10 хв, то скасувати замовлення без фіксації зриву замовлення можна протягом 3 хв з моменту прийняття.


Регіони:

Якщо партнер обрав час подачі 3, або 5 хв, то скасувати замовлення без фіксації зриву замовлення можна протягом 1 хв з моменту прийняття.

Якщо партнер обрав час подачі 7, або 10 хв, то скасувати замовлення без фіксації зриву замовлення можна протягом 3 хв з моменту прийняття.
  Винятки, в яких не застосовуються штрафні санкції відносно водія-партнера:
  1
  Помилка в роботі програми. Вам потрібно надати скріншот, який підтверджує технічний збій
  2
  Ви попередили клієнта про затримку заздалегідь та отримали згоду на очікування з його боку
  3
  Клієнт некоректно оформив замовлення з умовами, які вам не підходять
  Важливо!
  У разі зриву замовлення до водія застосовується попередження або штраф.

  Київ:
  1-й зрив – попередження, 2-й зрив –50 грн, 3-й зрив і більше – 100 грн

  Регіони:
  1-й зрив – попередження, 2-й зрив – 30 грн, 3-й зрив та більше – 60 грн
  Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
  Як приєднатися до тестування?
  Необхідно знайти Uklon Driver в Google Play – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
  Android
  iOS
  Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
  Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!