Налаштування звуків

26 серпня 2019
Багато хто з вас просив додати можливість регулювати гучність звуків додатку. У цьому оновленні ми це зробили.
Що змінилось?
1
Регулювання гучності кожного з параметрів
Більшість ваших відгуків стосувалися регулювання гучності окремих параметрів. Отже, тепер є така можливість.
2
Додатковий параметр у налаштуваннях гучності
Тепер керування звуками більш зручне. За допомогою цього параметра можна регулювати загальну гучність усіх звуків додатку, або окремо кожного з них.
3
Режим вібрації

Якщо системні звуки набридають, але не хочеться проґавити важливе повідомлення, режим вібрації в цьому допоможе.
4
Змінили логіку відтворення звуків (для власників iPhone)
Раніше, коли ви слухали якийсь трек і в цей момент відтворювався звук з Uklon Driver, програвання пісні зупинялося. В цьому оновленні ми виправили цей недолік, тепер можна насолоджуватися улюбленими хітами без зайвих рухів.
Більш детальне описання кожного елемента

Режим вібрації
Рівень гучності
Маємо надію, що нові функції покращать взаємодію з додатком.
Кожен з наших користувачів може стати бета-тестувальником додатку. Ви зможете отримати доступ до ранніх функцій, яких ще немає в публічному користуванні, а також, залишаючи відгуки, разом з нами брати участь в розробці продукту.
Як приєднатися до тестування?
Необхідно знайти Uklon Driver в Play Маркет – прокрутивши сторінку вниз, ви побачите розділ для реєстрації в бета-тестуванні. Після натискання на кнопку Приєднатися (необхідно пару хвилин почекати), ви зможете оновити програму до останньої тестової версії.
Android
iOS
Необхідно завантажити програму TestFlight, вона дає можливість бути бета-тестувальником. Після завантаження перейдіть за посиланням та підтвердіть, що ви згодні отримувати бета версії програми.
Бета – це тестова версія додатку. На жаль, при роботі з бетою можуть виникати збої та неточності, пов'язані з інтерфейсом. Будь ласка, не зволікайте повідомити нас, якщо щось пішло не так!